

| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | 19018251 |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 11 мм |
| Внутрішній діаметр | 8 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | ВАЗ |
| Модель | 2101 |
| Сумісність з: | ВАЗ 2108 1984-2003 |