
кабелі високої напруги T134H
Виробник: TESLA, Чехія.
| опис | комплект кабелів запалювання |
| Діаметр кабелю | 7 мм |
| колір | блакитний |
| Тип ядра | резистивний |
| Основна специфікація | напівпровідниковий силіконовий сердечник, ø 1,88 мм |
| Зовнішня ізоляція | силіконові |
| Внутрішня ізоляція | силіконові |
| Технічні характеристики відповідно до ISO 3808 | клас E, тип 3B |
| Температурний діапазон | -40°C ÷ +220°C |
| Тип кабелю свічки | K010 |
| Довжина (см) | 40 45 45 55 |
| Тип кабелю котушка - спліттер | K075 |
| Довжина (см) | 60 |
| виконання | силіконова основа |
| OEM дизайн | стандартна якість |
| Кількість упаковки | 1 |
| Розмір упаковки | 117 х 63 х 210 |
| Вага упаковки | 0,25 кг |
| EAN | 8595141003055 |
Застосовується на карбюраторних автомобілях: ВАЗ 2101, 2102, 2103, 2104, 2105, 2106, 2107.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tesla |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | T134H |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Сумісність з моделлю | 2105, Regata, 2106, Manta, 2102, 2104, Yugo, 124 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | ВАЗ |
| Модель | 2101 |
| Сумісність з: | ВАЗ 2102 1973-1985, ВАЗ 2103 1972-1984, ВАЗ 2104 1984-, ВАЗ 2105 1981-, ВАЗ 2106 1975-2005, ВАЗ 2106 1975-2006, ВАЗ 2107 1982-2012 |