





повітряний фільтр ВАЗ. Виробник: BOSCH, Італія.
Тип: воздушний
Довжина: 213
Ширина 213
Висота: 58
Призначення: автомобільний
Застосовується на автомобілях: ВАЗ 2108, 2109, 21099, 2110, 2111, 2112, 2113, 2114, 2115, 2116, 2117, 2118, 2119, 2171, 2172
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Сумісність з моделлю | 2114, 2115, 2111, 2112, Пріора, Калина, 2109, 21099, 2110, 2113 |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Італія |
| Код запчастини | 1457429061 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 213 мм |
| Ширина | 213 мм |
| Висота | 57 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | ВАЗ |
| Модель | 2110 |