сальник коленвала ГАЗ. Виробник: ELRING, Німеччина.
Характеристики:
Внутрішній діаметр: 55
Зовнішній діаметр: 70
Ширина: 8
Застосовується на автомобілях: ГАЗ 406двс, Газель, Соболь.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | 440.302 |
| Сумісність з моделлю | Газель |
| Сумісність з маркою | ГАЗ |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Висота | 8 мм |
| Матеріал | NBR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | ГАЗ |
| Модель | Газель |