




Новий задній сальники колінвалу ВАЗ. Виробник: ELRING, Німеччина.
Характеристики:
Внутрішній діаметр: 28
Зовнішній діаметр: 42
Ширина: 7
Тип крутіння: праве
застосовується на ВАЗ 2108, 2109, 21099, 2110, 2111, 2112, 21093.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 546.968 |
| Внутрішній діаметр | 28 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Висота | 7 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | ЛуАЗ |
| Сумісність з моделлю | 110, 111, 112, 2105 |