




Новий задній сальники колінвала ВАЗ. Виробник: ELRING, Німеччина.
Характеристики:
Внутрішній діаметр: 80
Зовнішній діаметр: 100
Ширина: 10
Тип кручення: лівого кручення.
Застосовується на автомобілях: FORD Maverick, ВАЗ 2108, 2109, 21099, 2110, 2111, 2112, NISSAN BLUEBIRD (910), BLUEBIRD (T72 , T12), BLUEBIRD (U11), BLUEBIRD Hatchback (T72, T12), CHERRY II, LAUREL, NAVARA D22, PATHFINDER R50, PATROL, PICK UP D21, PRAIRIE, SERENA, SILVIA S12, SUNNY, TERRANO R20, TRADE, URVAN, VANETTE
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | 546.941 |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 80 мм |
| Зовнішній діаметр | 100 мм |
| Висота | 10 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | ЛуАЗ, Nissan, Ford, Богдан |
| Сумісність з моделлю | 2111, Bluebird, Silvia, Skyline, Granta, Priora, 112, 110, Patrol, Sunny, Cabstar, Laurel, Pick Up, Terrano, 111, Prairie, 2310, 2105, Maverick, 2110, Vanette, Navara, Largus, Cherry |