задній сальник коленвала Daewoo.
Виробник: Corteco, Німеччина.
Характеристики:
Внутрішній діаметр: 80
Зовнішній діаметр: 98
Висота: 10
Застосовуються для автомобілів: Daewoo Lanos, Sens 1.5
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Об'єм двигуна | 1.5 куб. см |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | 12013882B |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Lanos |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Висота | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 98 мм |
| Внутрішній діаметр | 80 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Daewoo |
| Модель | Lanos |
| Серія | LANOS Седан (KLAT) 1997- |