

| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | ВАЗ, ЗАЗ |
| Сумісність з моделлю | 2101, 2102, 2104, 2105, 2106, 2107, 2108, 2109, 21099, 2103, 2110, 2113, 2114, 2115, 2112, Нива, Пріора, Калина, Таврія, Sens |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 553.190 |
| Стан | Новий |
| Виробник | ELRING |
| Внутрішній діаметр | 10.8 мм |
| Зовнішній діаметр | 14.2 мм |
| Висота | 10.4 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | ВАЗ |
| Модель | 2101 |
| Серія | 2101 1970-1988 |