

дроти високої напруги TESLA стандарт T699В
Виробник: TESLA, Чехія.
| опис | комплект кабелів запалювання |
| Діаметр кабелю | 7 мм |
| колір | чорний |
| Тип ядра | резистивний |
| Основна специфікація | напівпровідниковий силіконовий сердечник, ø 1,88 мм |
| Зовнішня ізоляція | силіконові |
| Внутрішня ізоляція | силіконові |
| Технічні характеристики відповідно до ISO 3808 | клас E, тип 3B |
| Температурний діапазон | -40°C ÷ +220°C |
| Тип кабелю свічки | К032 / К311 |
| Довжина (см) | 50 45 40 / 35 |
| Тип кабелю котушка - спліттер | - |
| Довжина (см) | - |
| виконання | 0,0 |
| OEM дизайн | 0,0 |
| Кількість упаковки | 1 |
| Розмір упаковки | 117 х 63 х 295 |
| Вага упаковки | 0,35 кг |
| EAN | 8595141008494 |
підходить для автомобілів:
Daewoo: Lanos хетчбек (KLAT) , Lanos седан (KLAT)
Chevrolet: Aveo хетчбек (T200), Aveo седан (T200), Aveo седан (T250, T255), Aveo хетчбек (T250, T255)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tesla |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | Т699В |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Lanos |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Chevrolet |
| Модель | Aveo |
| Сумісність з: | Chevrolet AVEO Hatchback (T250 T255) 2008-, Chevrolet AVEO Sedan (T250 T255) 2005-, Daewoo NEXIA (KLETN) 1995-1997, Daewoo NEXIA Седан (KLETN) 1995-2001, Daewoo Nexia II 2008- |