
дроти високої напруги T711B..
Виробник: TESLA, Чехія.
| опис | комплект кабелів запалювання |
| Діаметр кабелю | 7 мм |
| колір | чорний |
| Тип ядра | резистивний |
| Основна специфікація | напівпровідниковий силіконовий сердечник, ø 1,88 мм |
| Зовнішня ізоляція | силіконові |
| Внутрішня ізоляція | силіконові |
| Технічні характеристики відповідно до ISO 3808 | клас E, тип 3B |
| Температурний діапазон | -40°C ÷ +220°C |
| Тип кабелю свічки | K056 |
| Довжина (см) | 50 45 40 35 |
| Тип кабелю котушка - спліттер | - |
| Довжина (см) | - |
| виконання | 0,0 |
| OEM дизайн | 0,0 |
| Кількість упаковки | 1 |
| Розмір упаковки | 117 х 63 х 295 |
| Вага упаковки | 0,42 кг |
| EAN | 8595141001112 |
Застосовується на автомобілях:
Daewoo Lanos, Nubira, Nexia (1,6 16 клапанний)
Chevrolet Lacetti 1.6, Tacuma 1.6, Aveo 1.4-1.5 (T250, T255), 1.4 (T200).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tesla |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | T711B |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Rezzo, Lacetti, Lanos, Nubira, Cruze |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Chevrolet |
| Модель | Lacetti |
| Сумісність з: | Chevrolet AVEO Hatchback (T250 T255) 2008- |