
Сальник колінвала передній ВОЛГА ,Газель 440.301
55*80*10 ELRING
53-1005032-01
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Ширина | 10 мм |
| Країна виробник | Німеччина |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | 53-1005032-01 |
| Сумісність з маркою | ГАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | ГАЗ |
| Модель | Волга |
| Сумісність з: | ГАЗ Газель 1994- |