дроти високої напруги T395S.
Виробник: TESLA, Чехія.
| опис | комплект кабелів запалювання |
| Діаметр кабелю | 7 мм |
| колір | синій, захисний шар |
| Тип ядра | резистивний |
| Основна специфікація | напівпровідниковий силіконовий сердечник, ø 1,88 мм |
| Зовнішня ізоляція | силіконові |
| Внутрішня ізоляція | силіконові |
| Технічні характеристики відповідно до ISO 3808 | клас F, тип 3B |
| Температурний діапазон | -50°C ÷ +250°C |
| Тип кабелю свічки | K023 |
| Довжина (см) | 37 40 50 60 |
| Тип кабелю котушка - спліттер | - |
| Довжина (см) | - |
| виконання | 0,0 |
| OEM дизайн | 0,0 |
| Кількість упаковки | 1 |
| Розмір упаковки | 117 х 63 х 210 |
| Вага упаковки | 0,3 кг |
| EAN | 8595141003192 |
Застосовується на інжекторних 8 клапанних двигунах автомобілів: ВАЗ 21082, 2109, 21099, 2110,2111,2112.,2113, 2114, 2115, 1117, 1118, 1119, 2170
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tesla |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | T395S |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Сумісність з моделлю | Granta, Priora, 112, 110, Tavria, 111 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | ВАЗ |
| Модель | 2108 |
| Сумісність з: | ВАЗ 2109 1987-2011, ВАЗ 21099 1990-2011, ВАЗ 2111 1998-, ВАЗ 2112 1999-2008, ВАЗ 2113 2004-2013, ВАЗ 2114 2001-2013, ВАЗ 2115 1997-2012, ВАЗ 2110 1995-2014, ВАЗ 21123 2002-2009, ВАЗ Kalina (1118 1119) 2004-, ВАЗ Kalina (1117) універсал 2004- |