
набір підшипників задньої Вази. Виробник: FAG, Словаччина.
Характеристики:
Довжина: 70
Ширина: 40
Висота: 70
Вага: 0,470
Застосовується на автомобілях: ВАЗ 2108, 2109, 21099, 2110, 2111, 2112, 2113, 2114, 2115, 1117, 1118, 1119.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler FAG |
| Країна виробник | Словаччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Вид підшипника | Ступиці заднього колеса |
| Код запчастини | 713691100 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Сумісність з моделлю | 2108 |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | ВАЗ |
| Модель | 2108 |