



сальник колінчастого валу передній/розпредвалу Daewoo Lanos
. Виробник: Corteco, Німеччина.
Характеристики:
Внутрішній діаметр: 42
Зовнішній діаметр: 56
Висота: 7
Застосовуються для автомобілів: Daewoo Lanos
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Об'єм двигуна | 1.6 куб. см |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | 15031987B |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Lanos |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 56 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Daewoo |
| Модель | Lanos |