

передні гальмівні колодки. Виробник HI-Q, Південна Корея.
В комплекті 4 шт. на 2 колеса.
Застосовуються для автомобілів: Daewoo Lanos 1.5 (1996-), Sens, daewoo Matiz (1998-) (13 дюйм.), Daewoo Nexia 1.5 8-кл.
Підходять на Нексію, Матіз, Ланос із дисками на 13 дюймів, без АБС гальм. Матеріал колодок без азбесту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HI-Q |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | SP1086 |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Lanos |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 127 мм |
| Висота | 48 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Daewoo |
| Модель | Lanos |