
Гальмівні колодки передні ВАЗ 2109-21099,2110-2112, 2113-2115, 1117, 1118, 1119 Калина, 2170, 2171, 2172 Пріора
Виробник Ferodo (Великобританія) Каталоговий номер FDB 527 Сторона встановлення Передні Товщина [мм] 17.3 Довжина [мм] 104 Ширина (мм) 60 Вага [кг] 1.03 Датчик знос уне підготовлено для датчика зношування Гальмівна система TRW WVA номер 21170В комплекті 4 шт.
Забезпечують безшумне, надійне і плавне гальмування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferodo |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | FDB 527 |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Сумісність з моделлю | 2108 |
| Товщина | 17.3 мм |
| Ширина | 104 мм |
| Висота | 60 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | ВАЗ |
| Модель | 2108 |
| Серія | 2108 1984-2003 |